10 tipů na dárek pro muže

Už žádné zdlouhavé tápání ani několikadenní rozmýšlení! Přečtěte si 10 tipů na ty NEJ dárky pro muže a objevte ten pravý pro přítele, bráchu, kamaráda nebo tátu. Pokud vyberete některý z našich dárků, ušetříme vám část práce. Dárek zabalíme a odešleme na adresu, kterou zadáte. Balíček tak můžete poslat přímo oslavenci.

Adrenalinový zážitek

Od nepaměti muži rádi ukazují svou odvahu hrdinskými činy. Boj s draky či mamuty je dnes možný jen ve virtuální realitě, ale příležitostí k překonání strachu je stále mnoho. Co třeba dárkový poukaz na bungee jumping, seskok padákem nebo zážitkovou jízdu ve formuli?

Pořádně ostré chilli

I náš druhý tip je hodně o odvaze. Kdo si troufne ochutnat prášek z nejpálivější chilli papričky na světě? Odrůda Carolina Reaper dosahuje na Scorevilleově stupnici 1 200 000 - 2 200 000 jednotek. Ale nebojte, máme v nabídce i méně pálivé druhy.

Wellness víkend

I muži se rádi nechávají hýčkat. Relaxační pobyt bude skvělý dárek nejen pro přítele a manžela. Tatínka i dědečka určitě rozhodně potěšíte pobytem plným léčebných procedur, po kterých se budou cítí o pár let mladší.

Upravené vousy

Módní trendy jsou neúprosné! Ať už jde o plnovous, bradku nebo zdánlivě nedbalé strniště, je nutné o vous náležitě pečovat. Krásným a praktickým dárkem pro muže je třeba mýdlo na holení ve stylové kovové krabičce, citrusová voda po holení s jalovcem nebo speciální šampon na vousy.

Nářadí pro pravé chlapy

Příklepová vrtačka, pásová pila, bourací kladivo, elektrický hoblík, rázový utahovák, multifunkční frézka… Většina žen ani netuší, jak tyto věci vypadají, ale shodují se, že muž, který to s nářadím umí, je vážně sexy. Pokud tedy oslavenci chybí něco v dílně, máte dárek jasný.

Hodně dobré pití

Alkohol k oslavám zkrátka patří a muže jako dárek určitě potěší. Vyberte láhev dobré whisky, kvalitní víno, nebo třeba pivní degustační set. A i do našich dárkových krabiček můžete přibalit malou lahvinku pro radost.

Stylový plecháček

Retro plechové hrnky jsou módním hitem a navíc jdou ruku v ruce se současným EKO trendem. Navíc, při každém čaji, kávě nebo polévce na treku si při pohledu na hrnek vzpomene na vás!

Něco sladkého

Dárky pro muže, kteří milují sladké, se ženám vybírají téměř sami. Mají jediný háček, musíte se ovládat a nesníst ho ještě před zabalením. Ušetříme vás pokušení a sladký dárek zabalíme za vás.

Překvapivé fotky

Překvapte přítele a nechte se profesionálně vyfotit. Jak moc budou fotky odvážné, záleží jen na vás. Navíc, fotku můžete přidat i do našeho dárkového balíčku. Stačí nám ji poslat do mailu s číslem objednávky.

Netradiční vůně

Znáte ikonická mýdla značky Scottish Fine Soaps v úžasných plechovkách? Jasně, mýdla jsou spíš holčičí záležitost, ale nad mýdlem Dandy Sour s vůní whisky zajásá srdce snad každého muže.